Web přes šablonu, nebo na míru?

obrázek

Web přes šablonu, nebo na míru?

Možnosti vytvoření webu, ať už jakýmkoliv způsobem, se dnes nabízejí všude. Nechat si vytvořit web přímo na míru, nebo pomocí šablony? Tuto otázku si klade spoustu lidí. Už víte, jaká možnost je pro vás lepší? V čem je vlastně ten rozdíl?

Jedinečnost vašeho webu

Pokud si zvolíte možnost vytvoření webových stránek na míru, tak bude váš web bezpochyby originální. Můžete si ho navrhnout sami nebo spoléhat na schopnosti a um designéra.
Šablona vám může pomoci v mnohém. Například pokud nemáte představu, jak by mohly vaše webové stránky vypadat, tak si v nepřeberném množství již existujících šablon jistě najdete tu pro vás vyhovující. váš web sice nebude originální v tom pravém slova smyslu, ale na druhou stranu dnes již existuje tolik šablon (ať už placených, nebo zdarma), že jen těžko budete hledat dvě webové stránky, které by používaly stejnou šablonu. Placené šablony se dají přizpůsobit tak, že i na dvou webech totožná šablona může v konečném důsledku vypadat zcela odlišně!

Cena

Nechat si vytvořit web na míru vás bude jistě stát daleko více peněz. Budete muset zaplatit designéra, kodéra a jejich čas opravdu není levný. Vytvoří vám ale webové stránky přesně podle toho, jak jste si je navrhli.

Levnější variantou budiž šablona. Ta vás bude stát několik stovek (někdy se vyšplhá i do tisícovek) a nepoznáte rozdíl ve vzhledu ani funkčnosti. Samozřejmě musíte zaplatit za implementaci, přizpůsobení a nakódování šablony, ale už to není tak drahá záležitost jako u webu vytvořeného na míru. Troufnu si říci, že konečná cena může být dokonce třetinová v porovnání s vytvořením webu na míru.

Shrnutí

Doufám, že vám tento článek napověděl správnou cestu. Pokud váš web funguje tak, jak potřebujete, není důležité, jak ho máte vytvořený.

Chcete se poradit, jaká možnost je pro vás nejlepší a jakou ve vašem případě zvolit? Domluvte si úvodní schůzku zdarma!
Těšíme se na budoucí spolupráci.

721 283 940
m.valut@profitbuilders.cz

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *